Będzie możliwość uczestnictwa w warsztatach w innym terminie

Oświęcim - niemiecka okupacja. Drabniasty wóz chłopski z żydowskimi dziećmi wywożonymi na stację kolejową w Oświęcimiu

W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami pt. „Wcześnie rano obudził mnie turkot wozów, zgiełk, nawoływania woźniców i ujadanie psów”, dotyczącymi wysiedleń z ziemi oświęcimskiej – w ramach, organizowanej 15 kwietnia, sesji edukacyjnej pn.: „Tu był mój dom” wysiedlenia ze strefy KL Auschwitz – informujemy, że nie ma już miejsc na te zajęcia w dniu sesji.

Istnieje możliwość wzięcia udziału w warsztatach w innym terminie. Serdecznie zapraszamy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z pracownikami działu edukacji Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej:

e-mail: edukacja@www.muzeumpamieci.pl

Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z ofertą warsztatową dostępną na naszym portalu edukacyjnym:

edukacja.muzeumpamieci.pl/dla-nauczycieli

Oświęcim – niemiecka okupacja. Drabiniasty wóz chłopski z żydowskimi dziećmi wywożonymi na stację kolejową w Oświęcimiu
Fot. Zbiory Tadeusza Firczyka