Koncert noworoczny „Z muzyką w Nowy Rok”

Partner wydarzeń:

Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej zaprasza 14 stycznia (niedziela) o godz. 16.00 na niezwykły koncert operetkowo-musicalowy. Wstęp bezpłatny.

AKTUALIZACJA: 3 stycznia 2024
UWAGA! Informujemy, że pula miejsc na koncert została już wyczerpana.

W sali przy ul. Kolbego 2A w Oświęcimiu wystąpią Anna Pieszka (sopran) i Tomasz Białek (tenor) – artyści prezentujący najwyższy kunszt wokalny i aktorski oraz posiadający niesłychaną łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

Wśród kilkunastu przebojów, które zaprezentują na noworocznej scenie usłyszymy tak znane utwory jak m.in.: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Lubię wracać”, „Jaka róża, taki cierń”, „Czas nas uczy pogody”.

Organizację koncertu wspiera Partner Wydarzenia – Tauron Dystrybucja S.A. realizujący program  edukacyjny „Bezpieczniki TAURONA”.

Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej
Ul. Kolbego 2A, Oświęcim

14 stycznia (niedziela) 2024 r. godzina 16.00

WSTĘP BEZPŁATNY

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie obecności do 11 stycznia 2024 r.

Rezerwacje: tel. 33 447 40 84, e-mail: biuro@muzeumpamieci.pl

W sali Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej 14 stycznia 2024 roku wystąpią Anna Pieszka (sopran) i Tomasz Białek (tenor).