Warsztaty z okazji święta Babci i Dziadka: „Babcia i Dziadek też kiedyś byli dziećmi”

Warsztaty. Dzień Babic i Dziadka

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty organizowane przez Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej. Warsztat adresowany jest do grup przedszkolnych oraz klas 1-3 szkół podstawowych. Zajęcia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb grupy.

W trakcie warsztatów uczestnicy poznają historie Bronisława Jacka Stupki i jego pluszowego misia, oraz Jadwigi Momot z domu Kruczały i jej lalki. Opowiemy i pokażemy czym bawili się Wasi dziadkowie i pradziadkowie, a na koniec wykonamy pracę plastyczną inspirowaną zabawkami bohaterów spotkania.
Termin i godzina warsztatów do ustalenia indywidualnie (15 stycznia-9 lutego 2024)

Ilość miejsc ograniczona.
Maksymalna ilość uczestników 25 osób.
Warsztat bezpłatny
Zgłoszenia: