Muzeum Pamięci z lotu ptaka

Remont widziany z lotu ptaka

Trwa modernizacja budynku, w którym znajdzie się siedziba Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej. Nieco ponad miesiąc od rozpoczęcia robót nawet z ulicy bardzo dobrze są widoczne postępy w prowadzonych pracach.

Z góry można je zobaczyć jeszcze lepiej. Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym z tej właśnie – niecodziennej – perspektywy widoczny jest aktualny stan przebudowy tzw. Lagerhausu.

Za adaptację budynku na potrzeby Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej odpowiada firma Arco System sp. z o.o. Obiekt znajduje się przy ulicy św. Maksymiliana Kolbego 2A w Oświęcimiu. Planowane rozpoczęcie działalności Muzeum Pamięci w nowym miejscu to początek 2022 roku.

© 2018-2020 Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.