
Wyzwolenie Auschwitz i tragedia Marszu Śmierci
Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej zaprasza do udziału w sesji edukacyjnej pn. „Świadectwa ocalenia. Wyzwolenie Auschwitz i tragedia Marszu Śmierci”. Rozpoczęcie 21 stycznia (środa) o
Poniżej znajdziecie Państwo całe archiwum aktualności związanych z Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej.

Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej zaprasza do udziału w sesji edukacyjnej pn. „Świadectwa ocalenia. Wyzwolenie Auschwitz i tragedia Marszu Śmierci”. Rozpoczęcie 21 stycznia (środa) o

11 września 2025 roku o godzinie 17.00 w Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „Spotkanie z historią”, zatytułowane „Wojenne losy
Od poniedziałku do piątku:
7:30 – 15:30
© 2018-2025 Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.