
Pamięć o utraconych domach
Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej i Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście zapraszają do udziału w konferencji pt. „Utracone domy”. Konferencja będzie poświęcona wysiedleniom
Poniżej znajdziecie Państwo całe archiwum aktualności związanych z Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej.

Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej i Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście zapraszają do udziału w konferencji pt. „Utracone domy”. Konferencja będzie poświęcona wysiedleniom
Od poniedziałku do piątku:
7:30 – 15:30
© 2018-2025 Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.