
Muzeum rozpoczyna kolejny raz akcję „Pamiętamy”
Podstawowym celem akcji „Pamiętamy” jest upamiętnienie osób niosących pomoc więźniom KL Auschwitz-Birkenau oraz wyjątkowych postaci wpisanych w historię ziemi oświęcimskiej. Od kilku lat, przed Świętem
Poniżej znajdziecie Państwo całe archiwum aktualności związanych z Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej.

Podstawowym celem akcji „Pamiętamy” jest upamiętnienie osób niosących pomoc więźniom KL Auschwitz-Birkenau oraz wyjątkowych postaci wpisanych w historię ziemi oświęcimskiej. Od kilku lat, przed Świętem

W piątek 13 czerwca 2025 roku w siedzibie Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej odbyła się konferencja poświęcona syndromowi poobozowemu (KZ-Syndromowi). Wydarzenie zorganizowano w przeddzień 85.
Od poniedziałku do piątku:
7:30 – 15:30
© 2018-2025 Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.