Wakacyjne warsztaty dla dzieci i młodzieży z MPMZO

Warsztaty edukacyjne w Muzeum Pamięci

Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej zaprasza dzieci oraz młodzież na bezpłatne warsztaty, które odbywać się będą w godzinach od 10:00 do 12:00 w siedzibie naszego Muzeum przy ul. Kolbego 2A.

6 lipca 2022 – Wspomnienia kamieniami „malowane” – warsztat plastyczny, wiek: 7-12 lat.

Co można stworzyć z kamieni, kamyczków…..? Jak wykorzystać piękno tak naturalnych elementów? Przekonajmy się. Na zajęciach powstaną prace „ obrazy”, których tematem przewodnim będą dziecięce wspomnienia.

8 lipca 2022 – „Przyjaciele są jak ciche anioły, …” – warsztat plastyczny, wiek: 11-15 lat.

W ramach zajęć powstaną prace przedstawiające dziecięce wyobrażenie postaci anioła na kawałku drewna.

11 lipca 2022 – Pomoc ma moc – o tym, że warto pomagać innym – warsztat edukacyjny, wiek: 5 – 10 lat.

Komu należy pomagać i w jakich sytuacjach? Dlaczego warto pomagać? Tego dowiecie się podczas zajęć warsztatowych.

13 lipca 2022 – Legendarne opowieści z ziemi oświęcimskiej – warsztat edukacyjny, wiek: 10 – 12 lat.

O czym szumią drzewa  w Porębie Wielkiej i jaką legendę nam opowiedzą? O tym będziecie mogli dowiedzieć się podczas zajęć.

Zapisy pod numerem telefonu: 33 447 40 84.

Ilość miejsc ograniczona.