Fortepianowo-wokalny duet Myrczek & Tomaszewski w naszym muzeum.

Duet

Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej zaprasza 23 października 2022 r.
o godz. 16.00 na koncert z fortepianowo – wokalnym duetem Myrczek&Tomaszewski

W sali audiowizualnej Muzeum przy ulicy Maksymiliana Kolbego 2A w Oświęcimiu, wystąpi dwóch wybitnych muzyków jazzowych – wokalista Wojciech Myrczek oraz Paweł Tomaszewski grający na fortepianie.

Ten interaktywny duet, znakomicie eksponujący swój warsztat muzyczny, przypomni nam wielkie przeboje w nowej, niestandardowej odsłonie. Mocną stroną zespołu są niepowtarzalne improwizacje i muzyczny dialog. Swoją muzykę artyści prezentowali w prestiżowych salach koncertowych w Polsce i za granicą.

W tym kolejnym koncercie organizowanym przez Muzeum w cyklu „ Muzycznie Historycznie”, z jesienną zadumą będzie można posłuchać pięknych utworów m.in. „W Małym Kinie” W. Szpilmana, „Mon River” (z filmu „ Śniadanie u Tiffaniego”), „Flay me to the moon” z repertuaru F. Sinatry oraz  innych z repertuaru M. Grechuty, Doris Day, czy Nat King Cole’a.

Wstęp jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu do 20 października 2022 r.,
tel. 33/447 40 84, e-mail:biuro@muzeumpamieci.pl

Z uwagi na ograniczone możliwości naszej sali audiowizualnej, decyduje kolejność zgłoszeń!

UWAGA! W związku z koncertem, w dniu 23.10.2022 r. Muzeum będzie czynne do godz. 16.00. Ostatnia dostępna godzina rezerwacji to 14.30.

Wojciech Myrczek
Paweł Tomaszewski