
To było popołudnie pełne sportowych wspomnień
Czwartkowe otwarcie wystawy czasowej pt. „Historia oświęcimskiego hokeja. Osiemdziesiąt lat Unii Oświęcim” w Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej przyciągnęło mnóstwo kibiców, sympatyków hokeja i wielu zawodników. Rozmowom
















