Bezpłatne zwiedzanie tylko do końca czerwca

Zwiedzanie Muzeum Pamięci

Od 1 maja można było zwiedzać Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej nie płacąc za bilet. Zostało jeszcze tylko kilka dni, by skorzystać z tej możliwości.

Wystawa stała została udostępniona 1 maja. Od tego dnia, w ramach promocji nowo powstałej ekspozycji – szczególnie wśród mieszkańców Oświęcimia i sąsiednich miejscowości – wstęp i wypożyczenie audioprzewodnika były bezpłatne. Dotychczas z oferty skorzystało ponad 2,5 tysiąca osób. Na przestrzeni niemal dwóch minionych miesięcy muzeum nie pobierało również żadnych opłat od uczestników Nocy Muzeów oraz osób uczestniczących w projekcjach filmu „Kurierka” i w innych wydarzeniach.

Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej przy ul. Kolbego 2 A w Oświęcimiu jest otwarte od wtorku do niedzieli w godz. 10-18. W poniedziałek – nieczynne.

Zwiedzających indywidualnie i grupy zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji dnia i godziny zwiedzania. Tylko rezerwacja daje gwarancję możliwości zwiedzania wystawy z pomocą audioprzewodnika.

Panel rezerwacji: