­čÄů­čĆ╗ List do ┼Üwi─Ötego Miko┼éaja. Edycja 2023

List Do Świętego Mikołaja - konkurs na 2023

Zapraszamy do udzia┼éu w IV edycji konkursu pn. ÔÇ×List do ┼Ťw. Miko┼éajaÔÇŁ. Chcemy aby tegoroczna edycja – ÔÇ×┼Üwi─Öta na starej fotografiiÔÇŁ zach─Öci┼éa Was do obejrzenia miko┼éajkowych i ┼Ťwi─ůtecznych zdj─Ö─ç z album├│w rodzic├│w, dziadk├│w czy pradziadk├│w. Na pewno us┼éyszycie wiele opowie┼Ťci zwi─ůzanych z tym niezwyk┼éym czasem.

Zadanie konkursowe jest nast─Öpuj─ůce: wybierzcie jedn─ů fotografi─Ö z rodzinnego albumu. Na kartce papieru przedstawcie scen─Ö uchwycon─ů na fotografii (mo┼╝liwo┼Ť─ç ┼é─ůczenia r├│┼╝nych technik plastycznych). Pami─Ötajcie, ┼╝e bardzo wa┼╝ne jest oddanie klimatu ze zdj─Öcia  (je┼Ťli jest czarno-bia┼ée, zr├│bcie prac─Ö konkursow─ů w takiej w┼éa┼Ťnie tonacji). Przyjrzyjcie si─Ö, jak postacie uchwycone na zdj─Öciu by┼éy ubrane, w jakiej scenerii zosta┼éy sfotografowane.  Liczy si─Ö dba┼éo┼Ť─ç o szczeg├│┼é, estetyka pracy, wnikliwa obserwacja i zgodno┼Ť─ç z tematem. Na odwrocie zostawcie dopisek dotycz─ůcy roku powstania fotografii z kt├│rej  skorzystali┼Ťcie, co przedstawia i kto na niej jest. Do pracy konkursowej do┼é─ůczcie r├│wnie┼╝ kserokopi─Ö fotografii.

Na Wasze prace czekamy do dnia 11 grudnia 2023 r.do godziny 15:00. Prace mo┼╝na dostarczy─ç osobi┼Ťcie do siedziby muzeum lub za po┼Ťrednictwem poczty na adres: Muzeum Pami─Öci Mieszka┼äc├│w Ziemi O┼Ťwi─Öcimskiej, ul. Maksymiliana Kolbego 2A, 32-600 O┼Ťwi─Öcim.
Pami─Ötajcie o do┼é─ůczeniu karty zg┼éoszeniowej.

>> Karta zgłoszenia

>> Regulamin konkursu

>> Klauzula informacyjna RODO

Film promocyjny konkursu „List do ┼Ťw. Miko┼éaja. Edycja 2023”