Archiwalne zdjęcie ze żniw

Muzeum Pamięci funkcjonuje wirtualnie

W związku z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej do 25 marca 2020r. zawiesza wszelkie zajęcia edukacyjne i planowane wydarzenia.

W związku z nadzwyczajną sytuacją, z którą obecnie mamy do czynienia Muzeum otwiera się na nowe formy prezentacji i komunikacji. Cały czas zapraszamy na naszą stronę internetową:

www.muzeumpamieci.pl

oraz do mediów społecznościowych:

Facebook

Instagram

W Internecie na bieżąco będziemy publikować aktualne informacje o działalności naszej placówki.

Można się z nami także kontaktować telefonicznie: 33 447 40 84 lub za pomocą poczty elektronicznej: biuro@muzeumpamieci.pl, edukacja@muzeumpamieci.pl

Jednocześnie apelujemy o korzystanie z wiarygodnych źródeł wiadomości dotyczących koronawirusa. Aktualne informacje i zalecenia, w tym m.in. informacje dla rodziców, dla seniorów, uczniów, podróżujących itd., znajdziecie Państwo na rządowej stronie pod adresem: 

https://www.gov.pl/web/koronawirus

Na zdjęciu pielęgniarka z oświęcimskiego żłobka

Stosowanie się do zaleceń specjalistów w sprawie koronawirusa pozwoli na zmniejszenie do minimum konieczności kontaktu ze służbą zdrowia. Żłobek na ulicy Czecha w Oświęcimiu. Lata 50. Fot. Ze zbiorów Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej

Nie można komentować

© 2018-2020 Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja Magme Agency Magme Agency

Skip to content