Muzeum Pamięci funkcjonuje wirtualnie

Archiwalne zdjęcie ze żniw
Facebook
Twitter
LinkedIn

W związku z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej do 25 marca 2020r. zawiesza wszelkie zajęcia edukacyjne i planowane wydarzenia.

W związku z nadzwyczajną sytuacją, z którą obecnie mamy do czynienia Muzeum otwiera się na nowe formy prezentacji i komunikacji. Cały czas zapraszamy na naszą stronę internetową:

www.muzeumpamieci.pl

oraz do mediów społecznościowych:

Facebook

Instagram

W Internecie na bieżąco będziemy publikować aktualne informacje o działalności naszej placówki.

Można się z nami także kontaktować telefonicznie: 33 447 40 84 lub za pomocą poczty elektronicznej: biuro@www.muzeumpamieci.pl, edukacja@www.muzeumpamieci.pl

Jednocześnie apelujemy o korzystanie z wiarygodnych źródeł wiadomości dotyczących koronawirusa. Aktualne informacje i zalecenia, w tym m.in. informacje dla rodziców, dla seniorów, uczniów, podróżujących itd., znajdziecie Państwo na rządowej stronie pod adresem: 

https://www.gov.pl/web/koronawirus

[vc_row css=”.vc_custom_1584445981918{padding-top: 5% !important;}”][vc_column][vc_single_image image=”1338″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]Stosowanie się do zaleceń specjalistów w sprawie koronawirusa pozwoli na zmniejszenie do minimum konieczności kontaktu ze służbą zdrowia. Żłobek na ulicy Czecha w Oświęcimiu. Lata 50. Fot. Ze zbiorów Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej[/vc_column_text]