
Pamięć o utraconych domach
Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej i Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście zapraszają do udziału w konferencji pt. „Utracone domy”. Konferencja będzie poświęcona wysiedleniom
Poniżej znajdziecie Państwo całe archiwum aktualności związanych z Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej.

Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej i Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście zapraszają do udziału w konferencji pt. „Utracone domy”. Konferencja będzie poświęcona wysiedleniom

4 marca w Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej odbyło się wydarzenie z cyklu „Spotkanie z historią”, poświęcone majorowi Piotrowi Szewczykowi – Cichociemnemu, żołnierzowi Polskiego Państwa

Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu „Spotkanie z historią”, poświęcone niezwykłej postaci związanej z regionem. Tym razem bohaterem spotkania będzie

„Czarna walizka. O tym, co ocalało z ulicy Głębokiej 8-12 w Oświęcimiu” to najnowsze wydawnictwo Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej. W czwartek w muzealnej sali
Od poniedziałku do piątku:
7:30 – 15:30
© 2018-2025 Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.