Wyniki konkursu fotograficznego

Martyna Kuras „Wieża”
Facebook
Twitter
LinkedIn

W ogłoszonym w czerwcu konkursie fotograficznym pt. „Miejsca Pamięci – historia moją inspiracją” jury postanowiło przyznać wyróżnienie Martynie Kuras z Oświęcimia.

Przypomnijmy, że można było zgłaszać prace fotograficzne i krótkie filmy wykonane samodzielnie, będące oryginalnymi i indywidualnymi dziełami pojedynczych autorów. Nikt nie zaproponował pracy filmowej.

Tematem filmów i zdjęć miały być miejsca poświęcone pamięci ofiar obozu Auschwitz i bohaterom ruchu oporu w latach 1939-1945 wymienione w aplikacji Miejsca Pamięci, a znajdujące się w następujących miejscowościach i ich dzielnicach: Oświęcim, Monowice, Bobrek i okolice, Brzezinka, Harmęże, Rajsko, Brzeszcze, Łęki, Zasole, Bielany, Malec, Chełmek.

Jury w uzasadnieniu decyzji o przyznaniu wyróżnienia Martynie Kuras wskazało na różnorodność i ciekawe i ciekawe rozwiązania ujęć prac fotograficznych.

Gratulujemy i prosimy Martynę o kontakt telefoniczny pod numerem: 33 / 447 40 84 w celu ustalenia sposobu przekazania konkursowej nagrody.